Najnovšie aktuality

Nová webstránka

2007-12-17
Dnes, 17.12.2007 spúšťame naše nové webstránky. Čítaj viac >>

Vitajte na stránkach Erimar.sk

Naša firma vznikla na základe 12 ročných skúseností v reklamnej oblasti,konkrétne v aplikácii loga formou výšivky.Vlastníme vyšívacie stroje zn.Tajima. Zaoberáme sa výrobou výšiviek a nášiviek predovšetkým na textil (tričká, polokošele, bundy, čapice, uteráky, pracovné odevy, ruksaky…) ale aj na iné netradičné materiály. Naším hlavným cieľom je kvalita, priaznivé ceny a profesionalita.

 
welcome pic

Poskytujeme komplexné služby, ktoré zahŕňajú vytvorenie vyšívacieho programu na Vami vybrané logo a vyhotovenie výšivky.V spolupráci so zákazníkmin vieme zabezpečiť aj úpravu už vytvorených dát. Na požiadanie zákazníka zhotovíme bezplatnú vzorku a radi pomôžeme pri výbere textilu na ktorý sa bude vyšívať.

Dodávame viac ako 2000 rozličných druhov značkového reklamného oblečenia od renomovaných výrobcov: Fruit of the Loom, Slazenger, Jerzees, Russel Collection, Seiden Sticker, Hanes, McForsum, Outer Banks, Tombo, Jt´s, Chroma Zone, Anvil, US Basic, Best in Town, Result a viac ako 2000 rozličných druhov reklamných predmetov.
 

logos
footer
Copyright © 2007 EriMar. Všetky práva vyhradené. Created by: AB design